Zarezerwuj bilet i ciesz się wspaniałą podróżą

Usługi, które świadczymy skierowane są zarówno dla indywidualnych klientów jak i dla dużych korporacji, szkół, biur podróży czy ośrodków turystycznych. Oferujemy przewozy osób instytucjom, które organizują: koncerty, śluby, pogrzeby, imprezy sportowe, obozy, kolonie oraz wszelkie imprezy okolicznościowe.
Potrzebna księgowość bydgoszcz ? Koniecznie sprawdź!

Jak zarezerwować bilet?

Chcesz zarezerwować miejsce w naszych busach do Belgii czy Holandii? Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową naszego przedsiębiorstwa i wypełnisz formularz lub zadzwonisz do naszego konsultanta, a on wszystko wyjaśni. Dodatkowo świadczymy usługi przewozu paczek, korespondencji i dokumentów po wcześniejszym uzgodnieniu. Ładunki powinny być odpowiednio zabezpieczone oraz oznakowane na wypadek transportu rzeczy, które łatwo można zniszczyć — przewozimy paczki, których waga nie przekracza 65 kg a wysokość wynosi poniżej 150 cm.

Na wierzchu ładunku, w widocznym miejscu należy nakleić etykietkę z dokładnymi danym zarówno nadawcy jak i adresata — dane powinny być w sposób staranny tak, aby każdy, a w szczególności przewoźnik mógł je poprawnie odczytać.


Nie zajmujemy się przewozem leków oraz alkoholu

W naszych busach do Belgii lub busach do Holandii istnieje możliwość swobodnego transportu zwierząt domowych — zawsze znajdzie się miejsce dla Twojego pupila. Zwierzęta powinny być odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie sprawiały problemu pozostałym pasażerom. Właściciel musi należycie zadbać o pokarm oraz świeżą wodę dla zwierzaka oraz musi posiadać aktualne szczepienia oraz paszporty.