Dodatkowo jeżeli jest to ładunek łatwo tłukący, powinni Państwo oznaczyć karton dodatkową naklejką, która będzie sugerowała, żeby obchodzić się z ładunkiem ostrożnie i delikatnie podczas transportu. • Busy do Polski z Holandii starują z ustalonych punktów we wtorki, czwartki oraz soboty, • Busy do Holandii codziennie, • Busy z Polski do Belgii wyjeżdżają w każdy poniedziałek oraz czwartek, • Busy z Belgii do Polski odbywają się codziennie.

Jak przygotować paczkę przed transportem? — zapoznaj się z naszym regulaminem

Podczas transportu, paczki powinny być odpowiednio zabezpieczone oraz oznakowane. Przedmioty znajdujące się w kartonie należy owinąć specjalistyczną folią, najlepiej folią bąbelkową, która zabezpieczy je przed wszelkimi uszkodzeniami. Karton powinien być szczelnie zaklejony, żeby podczas podróży nie wysypały się znajdujące we wnętrzu przedmioty. Na wierzchu opakowania należy w widocznym dla wszystkich miejscu umieścić naklejkę z wszystkimi danymi adresata oraz nadawcy, włącznie z numerami telefonów — naklejki, na którym uzupełnisz dane adresowe, dostępne są na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy busy do polski z holandii oraz belgii.

Zapewniamy, że przedstawione kursy nie ulegają żadnym zmianom, nawet w przypadające niedziele czy wszelkie święta — w przypadku nagłej reorganizacji kursów, zostaniesz o tym powiadomiony sms lub mailem, jednak na bieżąco uaktualniamy wszystko na naszej stronie internetowej.


busy do polski z holandii

Zapraszamy do współpracy również biura podróży W celu rezerwacji biletu zadzwoń do naszych konsultantów lub dokonaj zakupu przez Internet.